2014 წლის 2 დეკემბერს გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტში ირაკლი რობაქიძისა და თამარ თაგვაძის დოკუმენტური ფილმის „იქ ცა და მიწა ერთდება“ პრეზენტაცია გაიმართა.
პრეზენტაციას უნივერსიტეტის ბიზნესის ადმინისტრირების, სამართლისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტების სტუდენტები დაესწრნენ.
ფილმი დოკუმენტურ მასალას ეფუძნება და მასში უწმიდესი და უნეტარესი, სრულიად საქართველოს კათოლიკოს-პატრიარქის, მცხეთა-თბილისის მთავარეპისკოპოსის და ბიჭვინთისა და ცხუმ-აფხაზეთის მიტროპოლიტი ილია II წმიდა მიწაზე მოგზაურობაზე მოგვითხრობს.
პრეზენტაციის დაწყებამდე დამსწრე საზოგადოებას უნივერსიტეტის რექტორმა, პროფესორმა გიორგი მათიაშვილმა მიმართა.
ამ დღეებში „SANO MULT MEDIA“ გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტის მხარდაჭერით ფილმის სასაჩუქრე DVD ვერსია გამოსცა.

December 2, 2014 Irakli Robakidze and Tamar Tagvadze’s documentary film «There Heaven and earth are joined together" was held at Guram Tavartkiladze Teaching University.
The presentation were attended by Business Administration, Law and Social Sciences Faculty students.
The film is based on documentary material, His Holiness and Beatitude, Catholicos-Patriarch of the whole Georgia, Archbishop of Mtskheta-Tbilisi and Tskhum-Abkhazian Metropolitan Ilia II tells the story of a journey to the Holy Land.
Before the presentation the rector of the University professor Giorgi Matiashvili applied the audience.
These days "SANO MULT MEDIA" by the support of Guram Tavartkiladze Teaching University released the Film Gift DVD version.