2015 წლის 16 ოქტომბერს გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტის სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ჟურნალისტიკის სპეციალობის სტუდენტები, სასწავლო ფორმატის ფარგლებში, ტელეკომპანია „იმედის“ გადაცემა „სხვა რაკურსის“ წამყვანს, გია ჯაჯანიძეს შეხვდნენ.
ტელეწამყვანმა სტუდენტებს საკუთარი თავის შესახებ უამბო: რა გზა გაიარა ცხოვრებაში და როგორ მოვიდა დღევანდელობამდე.
ისაუბრა გადაცემა „სხვა რაკურსის“ ფორმატის, მომზადებისა და თემების შერჩევის, მოწვეული სტუმრებისა თუ ჩაცმის სტილის თაობაზე. გაიხსენა გადაცემის მომზადების დროს მომხდარი კურიოზული შემთხვევები და საინტერესო თავგადასავლები.

On October 16, 2015 Social Sciences Faculty Journalism specialty students of Guram Tavartkiladze Teaching University met with Gia Jajanidze the presenter of the “Imedi” TV shows “Skhva Rakursi” on the educational framework.
The TV presenter told the students about himself: what is the way he has gone to the life and how he came to the present.
He talked about the preparation, format and selection of topics, invited guests and on his dress style in the TV show “Skhva Rakursi”. He remembered the curious and exciting adventures during the TV show preparation. .
At the end of the meeting he answered the student’s questions and took memorable photograph with them.