გუშინ, სუპერლიგა B-ს 2016/17 წ.წ. სეზონის ფინალურ შეხვედრაში ერთმანეთს Funday Entertainment და ევროკრედიტი დაუპირისპირდა.
შეხვედრა უაღრესად დაძაბულად და საინტერესოდ წარიმართა.
ძირითადი დროის ფრედ 2:2 დასრულების შემდეგ, ორი დამატებითი ხუთწუთიანი ტაიმის დანიშვნა გახდა საჭირო, თუმცა გამარჯვებული ვერც ამ დამატებითმა დრომ გამოავლინა და შვიდმეტრიანების სერია დაინიშნა.
პენალტების სერიაში გამარჯვება და ჩემპიონის ტიტული Funday-ს საფეხბურთო გუნდის წევრებს ერგოთ (პენ: 8:7).
აღსანიშნავია, რომ Funday Entertainment-ის გუნდის ღირსებას, სხვა ფეხბურთელებთან ერთად, გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტის ბიზნესის ადმინისტრირების ფაკულტეტის ტურიზმის სპეციალობის მეორე კურსის სტუდენტი დავით ჯავახიშვილი იცავდა.

B- Super League champion and the best defender
Yesterday in the final match of the season of B- Super League Funday Entertainment and Euro Credit were opposing each other. The meeting was extremely tense and interesting. After drawing the draw time 2:2, it was necessary to appoint two extra five-minute halves, however, the winner did not revealed in this extra time and set a seven-point series. The winning in the penalty series and the title of the champion were the members of the Funday football team (Pen: 8: 7).
It should be noted that Davit Javakhishvili, Guram Tavartkiladze Teaching University, Business Administration Faculty, Tourism Specialty second year student was defending the dignity of the team Funday Entertainment.