გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტი აგრძელებს შეხვედრათა ციკლს პარტნიორ ორგანიზაციებთან და დამსაქმებლებთან.
დღეს, 29 სექტემბერს, გურამ თავართქილაძის უნივერსიტეტში კომპანია ,,თეგეტა მოტორსის“ წარმომადგენლები, სტუდენტთა დასაქმების პროგრამის ფარგლებში, დამამთავრებელი კურსის სტუდენტებს შეხვდნენ.
სტუმრებმა ისაუბრეს კომპანია ,,თეგეტა მოტორსის“ სტრუქტურის, კომპანიაში არსებული ვაკანსიებისა და კარიერული განვითარების შესაძლებლობების თაობაზე.
კომპანია ,,თეგეტა მოტორსს“ წარმოადგენდნენ ვახტანგ ღულაძე - კომერციული იმპორტების მიმართულების კომერციული დირექტორი; დავით ავაზაშვილი - ადამიანური კაპიტალის მართვის დირექტორი; ოთო სიხარულიძე - თეგეტა აკადემიის დირექტორი და მარიამ ხონელიძე - შერჩევის და ტალანტების მართვის განყოფილების უფროსი.
შეხვედრის თეორიული ნაწილის დასრულების შემდეგ სტუდენტებმა კომპანია ,,თეგეტა მოტორსის“ დასაქმების აპლიკაციები შეავსეს.

Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University continues the cycle of meetings with partner organizations and employers.
Today, on September 29, at Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University, the representatives of "Tegeta Motors" company met the students of the graduating course within the framework of the student employment program.
The guests talked about the structure of Tegeta Motors company, vacancies in the company and opportunities for career development.
"Tegeta Motors" company was represented by Vakhtang Ghuladze - Commercial Director of Commercial Imports Department; Davit Avazashvili - director of human capital management; Oto Sikharulidze - Director of Tegeta Academy and Mariam Khonelidze - Head of Selection and Talent Management Department.
After completing the theoretical part of the meeting, the students filled in the employment applications of the Tegeta Motors company.