გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტსა და „ჯინო ფერედაისს“ შორის გაფორმებული ხელშეკრულების ფარგლებში თანამშრომლობა გრძელდება.
ამის ნათელი დადასტურებაა „ჯინო ფერედაისის“ მენეჯმენტის წარმომადგენელთა მიერ გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნვერსიტეტში „ორგანიზაციული მენეჯმენტი და ცვლილებების მართვა“ სასწავლო კურსის გავლა.
ტრენინგი ევროკავშირის პროექტის (TEMPUS Project No. 543681) ფარგლებში ჩატარდა და ამჯერად ეს თანამშრომლობა PR მენეჯმენტისა და HR მენეჯმენტში ტრენინგების ახალი კურსის სწავლებით გრძელდება.
სასწავლო კურსის დასრულების შემდეგ ტრენინგის მონაწილეებს სერტიფიკატები გადაეცათ.
გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტსა და „ჯინო ფერედაისს“ შორის ურთიერთთანამშრომლობის ხელშეკრულებას გასულ წელს მოეწერა ხელი.

The cooperation continues between Guram Tavartkiladze Teaching University and "Gino Paradise" on the framework of the signed agreement.
A clear example of this is the attendance of "Gino Paradise" management representatives in the training course "Organizational management and change management" in Guram Tavartkiladze Teaching University.
The training was conducted on the framework of European Project (TEMPUS Project No. 543681) and this time the cooperation in PR management and HR management continues with the teaching of a new course.
After the completion of the training course participants were awarded with certificates.
The cooperation between Guram Tavartkiladze Teaching University and "Gino Paradise" was signed last year.