2018 წლის 4-10 თებერვალს Erasmus+KA107 მობილობის პროექტის ფარგლებში გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტის პროფესორები ინგა დიაკონიძე და ნიკოლოზ ფიცხელაური საქმიანი ვიზიტით პარტნიორ ინჰოლანდის უნივერსიტეტში (ნიდერლანდები) მიემგზავრებიან.
ვიზიტის მიზანია უნივერსიტეტის მიერ ორგანიზებულ საერთაშორისო კვირეულში მონაწილეობა და საერთაშორისო პარტნიორებთან მოლაპარაკება სამომავლო თანამშრომლობის სხვადასხვა ასპექტზე.
გთუნი-ს პროფესორები უცხოელი სტუდენტებისათვის ჩაატარებენ მასტერკლასებს ინჰოლანდის უნივერსიტეტის ორ სხვადასხვა - ჰაარლემისა და როტერდამის სკოლებში.

Business visit in partner Inholland University
Professors of Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University Inga Diakonidze and Nikoloz Pitskhelauri will travel on business trip to the partner Inholand University (Netherlands) on 4-10 February 2018 on the framework of Erasmus + KA107 Mobility Project.
The aim of the visit is to participate in the International Week organized by the University and negotiate with international partners on various aspects of future cooperation. Professors of Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University will hold master classes for foreign students at two different schools of Inholand - Haarlem and Rotterdam schools.