გუშინ, 2019 წლის 19 ნოემბერს გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტში ნოტარიუსები თამთა ჭადაშვილი და ნათია ნოზაძე სამართლის ფაკულტეტის მაგისტრატურის სწავლების საფეხურის სტუდენტებს შეხვდნენ და საქართველოს ნოტარიუსთა პალატის მიერ გამოცხადებული კამპანიის „გაიარე სტაჟირება და გახდი ნოტარიუსი“ ფარგლებში, სტაჟირების პროგრამა და საკონკურსო პირობები გააცნეს.
სამართლის ფაკულტეტის მაგისტრანტებს, რომელთაც აინტერესებთ ნოტარიუსის პროფესია ან ჯერ არ გაუკეთებიათ პროფესიული არჩევანი, შესაძლებლობა ჰქონდათ, მიეღოთ ამომწურავი ინფორმაცია სანოტარო სისტემის და საქმიანობის შესახებ, რაც მათ ინფორმირებული არჩევანის გაკეთებაში დაეხმარებათ,

Yesterday, on November 19, 2019 Notaries Tamta Chadashvili and Natia Nozadze met with the Law Faculty students of Master's Degree Program of Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University, and within the framework of the campaign "Undergo an Internship and Become a Notary" by the Chamber of Notaries of Georgia, Internship program and competition conditions were introduced.
Graduates of the Law Faculty who are interested in the profession of notary or have not yet made a professional choice have the opportunity to obtain comprehensive information on the notary system and activities that will help them to make an informed choice.