დღეს, 27 დეკემბერს, გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტში კონკურსის „გააPRე შენი სკოლა“ ფინალური შეხვედრა გაიმართა.
აღსანიშნავია, რომ პროექტში, დედაქალაქის საჯარო და კერძო სკოლების დამამთავრებელი კლასების მოსწავლეების გარდა, ნინოწმინდის მუნიციპალიტეტის, აჭარის რეგიონის, ქალაქების - ფოთი, ქუთაისი, წყალტუბო, ხაშური, რუსთავი, ოზურგეთი, მარნეული, მესტიის მუნიციპალიტეტისა და ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფელ ურბნისის საჯარო თუ კერძო სკოლების მოსწავლეებიც იღებდნენ მონაწილეობას.
პროექტის მონაწილეები შემოქმედებითად მიუდგნენ კონკურსს და საინტერესო და ორიგინალური ვიდე რგოლები შემოგვთავაზეს.
საპრიზო ადგილები კი ასე გადანაწილდა:
- პირველი ადგილი - ამერიკული უმაღლესი საერთაშორისო სკოლა-კოლეჯი პროგრესი (ქ. თბილისი);
- მეორე ადგილი - კავკასიის ბიზნეს სკოლა (ქ. ბათუმი);
- მესამე ადგილი - MASTER CLASS (ქ. ბათუმი).
კონკურსის ყველა მონაწილეს სერტიფიკატი, ხოლო გამარჯვებულებს, სერტიფიკატებთან ერთად, ფულადი ჯილდოები და სამახსოვრო საჩუქრები გადაეცათ.

Today, December 27, the final meeting of the competition "Get Your School" was held at Guram Tavartkiladze Tbilisi Educational University.
It should be mentioned that in addition to the graduating classes from the public and private schools in the capital, there were also graduates from the public and private schools in Poti, Kutaisi, Tskaltubo, Khashuri, Rustavi, Ozurgeti, Marneuli, Mestia Municipality, and Kareli Municipality.
Project participants creatively approached the competition and offered us interesting and original videos.
Prize places were distributed as follows:
- First Place – American High International School -colledge Progress (city Tbilisi);
- Second Place – Caucasian Business School (city Batumi);
- Third Place - MASTER CLASS (city Batumi)
Each competitor received a certificate, and the winners also received cash prizes and mementos in addition to their certificates.