2016 წლის 18-19 თებერვალს საგამოფენო ცენტრი „ექსპო ჯორჯია“ უმაღლესი და პროფესიული განათლების, საზღვარგარეთ სწავლისა და სტუდენტური სერვისების მე-6 საერთაშორისო გამოფენას მასპინძლობდა.
გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტმა ხსენებულ გამოფენაში უკვე მეექვსედ მიიღო მონაწილეობა და დამთვალიერებლებს განახლებული საგანმანათლელო პროგრამები, მათთვის საინტერესო სტუდენტური სერვისები, ხოლო აბიტურიენტებს ახალი შეთავაზებების პაკეტი წარუდგინა.
საერთაშორისო გამოფენაში მონაწილეობას იღებდნენ უნივერსიტეტის სტუდენტები და აკადემიური პერსონალი.
მიმდინარე წელს გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტმა „საუკეთესო სტენდის დიზაინისათვის“ გამოფენის ორგანიზატორებისაგან სერტიფიკატი დაიმსახურა.

Guram Tavartkiladze Teaching University participated in the International Exhibition
On February 18-19, 2016 the exhibition centre "Expo Georgia" hosted the higher and professional education, study abroad and students’ services 6th international exhibition.
Guram Tavartiladze Teaching University has already participated sixth times in this exhibition and the university presented the new educational programs, students’ services they were interested in and also they presented a new package of proposals for the new entrants.
University students and academic staff participated in this international exhibition.
This year Guram Tavartkiladze Teaching University received a certificate from the exhibition organizers for the "Best Stand Design".