დღეს, 2018 წლის 1 დეკემბერს, გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტში ნაძალადევის რაიონის საჯარო სკოლების მოსწავლეებს შორის ინტელექტუალური თამაში რა? სად? როდის? გაიმართა.
ინტელექტუალურ თამაშში ნაძალადევის რაიონის ჩვიდმეტი საჯარო სკოლის მოსწავლეები იღებდნენ მონაწილეობას.
გუნდებს შორის პაექრობა საინტერესოდ წარიმართა და მოსწავლეებმაც შესაბამისი ცოდნის დონე აჩვენეს.
პირველი ადგილი წილად ხვდათ ნაძალადევის რაიონის მე-8 საჯარო სკოლის მოსწავლეებს, მეორე ადგილზე მე-10 საჯარო სკოლის მოსწავლეები გავიდნენ, ხოლო მესამე საპრიზო ადგილი, დამატებითი შეკითხვების შემდეგ, 207-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეებმა დაიკავეს.
გამარჯვებული სკოლების მოსწავლეებს ნაძალადევის რაიონის გამგეობისაგან „ბიბლუსის“ წიგნის მაღაზიათა 150 ლარიანი სასაჩუქრე ბარათები გადაეცათ.

Today, on December 1, 2018, at Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University was held the intellectual game What, Where? When? Among the pupils of Nadzaladevi district public schools.
Seventeen public school pupils of Nadzaladevi district participated in intellectual game.
The match between the teams was interesting and the students showed the appropriate level of knowledge.
The first prize was awarded to the 8th NADZALADEVI public school pupils; the second place took the10th public school, and after the additional questions the third place took the 207th public school pupils.
The pupils of the winner schools received 150 GEL gift cards from "Biblus" book shops from Nadzaladevi district administration.