დღეს, 2023 წლის 1 ივნისს, GTUNI-ს აკადემიური, მოწვეული პერსონალისა და ფსიქოლოგიის საბაკალავრო პროგრამის სტუდენტებისთვის, ინტეგრირებული ფსიქოთერაპიის ევროპული ასოციაციის მე-11 საერთაშორისო კონგრესთან დაკავშირებით, ჩატარდა შეხვედრა.
შეხვედრას უძღვებოდნენ:
ნინო კობახიძე - მენტალური ჯანმრთელობისა და ინტეგრირებული ფსიქოთერაპიის საერთაშორისო აკადემიის ადმინისტრაციული ხელმძღვანელი; ფსიქოთერაპიის ქართული ფედერაციის ბორდის წევრი ფსიქოლოგი, ინტეგრირებული ფსიქოთერაპევტი (ECP; ECIP);
ანანო ნიაური - ფსიქოთერაპიის ქართული ფედერაციის ბორდის წევრი, მენტალური ჯანმრთელობისა და ინტეგრირებული ფსიქოთერაპიის საერთაშორისო აკადემიის იურიდიული მრჩეველი.
GTUNI-ს აკადემიურ, მოწვეულ პერსონალს და სტუდენტებს ეძლევათ შესაძლებლობა, ჩაერთონ აღნიშნულ კონგრესში, რისთვისაც უნივერისტეტი მადლობას უხდის GTUNI-ს ფსიქოლოგიის საბაკალავრო პროგრამის ხელმძღვანელს - გიორგი გერგაულს და კონგრესის ორგანიზატორებს.

Today, June 1, 2023, a meeting was held in connection with the 11th International Congress of the European Association for Integrative Psychotherapy for GTUNI academics, visiting staff, and undergraduate psychology students.
The meeting was chaired by:
Nino Kobakhidze is the administrative head of the International Academy of Mental Health and Integrated Psychotherapy; he is a member of the board of the Georgian Federation of Psychotherapy, a psychologist, and an integrated psychotherapist (ECP; ECIP).
Anano Nyauri is a member of the Georgian Federation of Psychotherapy and the International Academy of Mental Health and Integrated Psychotherapy's legal advisor.