გუშინ, 2024 წლის 7 ნოემბერს, საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტ ჯიუ-ში, სამართლისა და პოლიტიკის სკოლის ,,SDG Club"-სა და კომპანია Tene - ტენე-ს თანამშრომლობის ფარგლებში, დაიწყო სოციალური კამპანია სახელწოდებით ,,მოიტანე შენი პლასტმასი”.
კლუბის წევრებს გათვითცნობიერებული აქვთ მწვანე საფარისა და ეკოლოგიურად სუფთა გარემოს ის უდიდესი მნიშვნელობა, რომელიც ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრების ერთ-ერთი აუცილებელი პირობაა და რომლის დაცვაც თითოეული ჩვენთაგანის მოქალაქეობრივი ვალია.
კლუბი სამართლის საგანმანათლებლო პროგრამის სტუდენტების ინიციატივით შეიქმნა. თუმცა, მასში გაწევრიანება სხვა პროგრამების სტუდენტებსაც შეუძლიათ. კლუბის პრეზიდენტია სამართლის სპეციალობის მეორე კურსის სტუდენტი გიორგი დათაშვილი.
ძვირფასო სტუდენტებო და მოხალისეებო, დღეიდან უნივერსიტეტის ფოიეში დაგხვდებათ ყუთი და შეგიძლიათ ჩაერთოთ ამ შესანიშნავ კამპანიაში.

The social campaign - Bring Your Plastic - started at GIU
Yesterday, on November 7, 2024, within the framework of the cooperation between the "SDG Club" of the School of Law and Politics and the Tene - ტენე-company, a social campaign called "Bring Your Plastic" was launched at the Georgian International University GIU.
The club was created by the initiative of the students of the law education program. However, students of other programs can also join it. The president of the club is a second-year law student Giorgi Datashvili.
Dear students and volunteers, from today you will receive a box in the lobby of the university and you can join this wonderful campaign.