ღონისძიებების მართვის სასწავლო კურსის ფარგლებში, GIU-ს ბიზნესის ადმინისტრირების ინგლისურენოვანი პროგრამის სტუდენტებს ღონისძიებების მენეჯმენტის ექსპერტი ეწვია.
შეხვედრას უძღვებოდა დარგის პროფესიონალი, ივენთების მენეჯმენტის კომპანია “კრება”-ს დამფუძნებელი და დირექტორი – თამარ ხუციშვილი.
ლექციის ფარგლებში, მოწვეულმა სტუმარმა სტუდენტებს გაუზიარა მდიდარი პრაქტიკული გამოცდილება, გააცნო მისი კომპანიის მიერ ორგანიზებული მასშტაბური საერთაშორისო კონფერენციების დეტალები, ღონისძიებების მართვის პროცესის საფეხურები და გამოწვევები.
შეხვედრა ინტერაქციულ ფორმატში წარიმართა. სტუდენტებს ჰქონდათ შესაძლებლობა დაესვათ კითხვები, გაეზიარებინათ თავიანთი ხედვები და მიეღოთ სიღრმისეული ცოდნა პროფესიონალისგან.

As part of the event management training course, GIU Business Administration English-language program students were visited by an event management expert.
The meeting was led by Ms. Tamar Khutsishvili, a professional expert of the field, founder and director of the event management company “Kreba”.
During the lecture, the invited guest shared with the students her rich practical experience, introduced the details of large-scale international conferences organized by her company, the stages and challenges of the event management process.
The meeting was held in an interactive format. Students had the opportunity to ask questions, share their views and gain in-depth knowledge from the professional expert.