საქართველოს სადაზღვევო ბაზარზე შექმნილი სურათი უნდა წარმოედგინათ.
2014 წლის 15 მაისს გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტში ბიზნესის ადმინისტრირების ფაკულტეტზე „ბიზნეს ოლიმპიადა 2014“ პირველი ტური გაიმართა.
ოლიმპიადაში ოთხი გუნდი იღებდა მონაწილეობას: „ბავშვები 402-ე ოთახიდან“, “Personas De Mentalidad”, “Phoenix” და “SCD”.
პირველ ტურში ოლიმპიადის მონაწილეებს, გამოკითხვებისა და კვლევის სხვა მეთოდების გამოყენებით, საქართველოს სადაზღვევო ბაზარზე შექმნილი რეალური სურათი უნდა წარმოედგინათ.
გუნდებმა საკმაოდ საინტერესო პრეზენტაციები წარმოადგინეს და ჟიურისა და დამსწრე საზოგადოებას სადაზღვევო ბაზარზე შექმნილი ვითარების ბევრი დადებითი თუ უარყოფითი მხარეებიც ნათლად წარმოუდგინეს. ამასთან ერთად, საკუთარი ხედვაც გააცნეს და სამომავლო პერსპექტივებზეც საკუთარი აზრი დააფიქსირეს.
კონკურსის ჟიურის გადაწყვეტილებით, ოლიმპიადის მეორე ტურში „SCD” და „ბავშვები 402-ე ოთახიდან“ გადავიდნენ.

On May 15, 2014 the first Round of “Business Olympiad 2014” was held at Guram Tavartkiladze Teaching University on Business Administration faculty.
Four teams were participated in the Olympiad: "Children of the 402-room", "Personas De Mentalidad", "Phoenix" and "SCD".
In the first round of the Olympiad participants should present the real image of the Georgian insurance market by using the surveys and other research methods.
The teams presented quite an interesting presentations and they showed many advantages and disadvantages of the insurance market. In addition, they introduced their own vision and they expressed their opinion for the future prospects.
According to the jury’s’ decision in the second round of the Olympiad moved «SCD" and "children of Room 402 ".