14 ნოემბერს საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტ ჯიუს-ს მფლობელი, ჩინეთის საერთაშორისო განათლების ჯგუფის დირექტორთა საბჭოს პრეზიდენტი – ქანგ ჭენგი თბილისში იმყოფებოდა და უნივერსიტეტის ადმინისტრაციის წარმომადგენლებს შეხვდა.
ბატონი ქანგ ჭენგი ადმინისტრაციის წარმომადგენლებს გაწეული საქმიანობისა და სამომავლო გეგმების თაობაზე ესაუბრა.
აღნიშნა, რომ ბევრი რამ გაკეთდა და მომავალშიც ბევრი სასიკეთო ნაბიჯი გადაიდგმება როგორც უნივერსიტეტის კამპუსის იერსახის ცვლილების, ასევე უცხოელი სტუდენტების მოზიდვისა და ქართველი და უცხოელი სტუდენტების სწავლისა და განთავსებისთვის საჭირო სათანადო პირობების შექმნის მიზნით.
აქვე ისიც დააანონსა, რომ სტუდენტებისთვის, გაცვლითი პროგრამის უპრეცედენტო შეთავაზების ფარგლებში, სასწავლო სტიპენდია დააწესა თუნგ ვას(ჰონგ-კონგი) კოლეჯთან.
შეხვედრის დასასრულს ბატონმა ქანგ ჭენგმა ადმინისტრაციის რამდენიმე წარმომადგენელს უნივერსიტეტის განვითარებაში შეტანილი წვლილისა და გაწეული საქმიანობისთვის მადლობის სიგელი გადასცა.

On Novenber 14, 2024, the owner of the Georgian International University GIU, the President of the Board of Directors of China International Education Group - Kuang Zengzhong met with the representatives of the university administration in Tbilisi.
Mr. Kuang talked to the representatives of the administration about the ongoing activities and future plans.
He noted that many things have been done and many positive steps will be taken in future to change the exterior of the university campus and to attract foreign students and create favorable conditions for them.
He also announced that he has established a study scholarship for students within the unprecedented offer of the exchange program with Tung Wah College (Hong Kong).
At the end of the meeting, Mr. Kuang gave the certificates of gratitude to several representatives of the administration for their contribution to the development of the university and their activities.